Ubytování

Snažíme se, aby Vám penzion Vion poskytoval nejen spolehlivé útočiště při pobytu v Plzni, ale také důvod se do našeho města s nadšením vracet. Ať k nám míříte za prací, zábavou či rekreací, jistě oceníte rodinnou atmosféru a péči, soukromí i klid a zároveň snadnou dostupnost ubytování na předměstí. Kromě Vás se rádi postaráme také o Vaše auto. Můžete ho bez obav zdarma zaparkovat ve dvoře, který se na noc zamyká.

Prostorné dvoulůžkovétrojlůžkové pokoje jsou zařízeny tak, aby Vám nic nechybělo a cítili jste se jako doma. Pro vícečlennou rodinu či skupinku můžeme navíc zajistit pohodlnou přistýlku. Zabydlíte-li se u nás na delší dobu, rádi Vám věrnost oplatíme zvýhodněnou individuální cenou ubytování.

Příjemnou součást služeb a motivaci k rannímu vstávání představuje bohatá snídaně v ceně pokoje. Po zbytek dne pak můžete do sytosti zahánět hlad i žízeň v naší restauraci. Tam pro Vás také s radostí uspořádáme společenskou nebo firemní akci na přání a v případě zájmu rovnou připravíme ubytování pro Vaše hosty.

Zajímá Vás, proč našich služeb při svých cestách do Plzně opakovaně využívají zaměstnanci nejrůznějších firem, fotbalové týmy 1. FC Brno, Slovan Liberec, Bohemians, Strakonic, ale také třeba bulharský národní tým sportovních střelců? Navštivte naši restauraci, uspořádejte tam svoji akci nebo si rezervujte ubytování a pochopíte sami. Těšíme se na Vás ve Vionu!

  • 22 pokojů vč. sociálního zařízení
  • 46 lůžek s možností přistýlky
  • snídaně v ceně
  • wifi zdarma
  • zvýhodněná cena při dlouhodobém pobytu
  • zdarma parkování v objektu
  • online rezervace

Ceník ubytování

Dvoulůžkový pokoj při obsazení dvěma osobami 1.500,- Kč
Dvoulůžkový pokoj při obsazení jednou osobou 1.100,- Kč
Třílůžkový pokoj při obsazení třemi osobami 1.800,- Kč
Třílůžkový pokoj při obsazení dvěma osobami 1.600,- Kč
Třílůžkový pokoj při obsazení jednou osobou 1.400,- Kč
Apartmán 1.900,- Kč

 

V ceně je započtena snídaně, DPH 15%, televize a satelit, připojení na internet (wifi), parkování na uzamčeném dvoře.


Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje ... Více »Trojlůžkové pokoje

Trojlůžkové pokoje ... Více »Apartmán

Apartmán ... Více »

↑ nahoru